SO 19.5. 2018 mistrovské utkání s 1. SC Znojmo

Sestava:

T.Rábel --  J. Nakládal, J. Linek, M. Vraj, A. Dobrozemský, D. Španner, A. Breznický, D. Koudelka, V. Brtník, M. Stoppen, D. Hrdlička, L. Máčala, T. Keňa, M. Černík

Realizační tým:    P. Kubíček

Komentář

Před utkáním jsme doufali, že se nám podaří držet s domácím Znojmem krok a že vydržíme co nejdéle bez inkasovaného gólu. Přece jen podzimní utkání skončilo jasnou výhrou Znojma 7:0. V první půli nás Znojemští drželi pod tlakem na naší půlce hřiště, ale nepodařilo se jim skórovat. To my jsme si téměř nebyli schopni přihrát, zato se nám po standartní situaci kousek za polovinou hřiště podařilo vstřelit úvodní branku zápasu. Nakládal zahrál dlouhý míč do pokutového území, Brtník vyhrál hlavu a Matěj Stoppen z otočky přeloboval brankáře domácích. Do druhé půle nahradil Adama Dobrozemského Ondra Zeman a jeho přihrávky nás hodně zvedly. Najednou se utkání vyrovnalo a dokonce se nám podařilo ve 49min. přidat 2. gól, když Stoppen vysunul Matyáše Vraje, ten se přes obránce dostal do zakončení a nadvakrát prostřelil brankáře Špalka. Vypadalo to, že se Znojmo ani nezmůže na odpor, pak chyboval Honza Linek a to Znojemské povzbudilo, ale vyrovnat se jim už nepodařilo.