Úvod » Statistiky z mistrovských utkání » LSŽ 2017/18 (U15)

SO 9.9. 2017 mistrovské utkání s SK Líšeň

:1.HFK OLOMOUC 2003

2:0 (2:0)

SK LÍŠEŇ : 1. HFK OLOMOUC  2:0

V utkání hráli:

T.Rábel - L.Máčala, J.Nakládal, V.Brtník, O.Závodský - M. Černík, D.Koudelka - J.Lang, M.Stoppen, D.Španner - D.Perič

Střídali:

J.Linek, T.Keňa, M. Vitula

Komentář:

Ani ne po dvou týdnech jsme opět změřili síly s Líšní. Zatím co v prvním utkání doma nás přehráli a jasně zvítězili 4:0, teď jsme již byli daleko vyrovnanějším soupeřem. Dokonce jsme měli i první velkou příležitost, když se výborně uvolnil D. Perič a ocitl se sám před brankářem domácích, ale nedokázal jej překonat. To domácí, po zaváhání naší obrany,si počínali v koncovce lépe a dvěma góly ve 21. a 24. minutě si vytvořili náskok.

Ve druhé půli ještě naši hru oživil střídající T. Keňa a dokonce sám málem skóroval, když z krkolomné situace na hranici vápna překonal brankáře domácích, ale míč mířicí do branky po odrazu skončil mimo. Chvíli na to přihrál T. Keňa do šance D. Peričovi a ten trefil k tyči, ale branka nebyla pro hraniční ofsajd uznána.