Úvod » Statistiky z mistrovských utkání » LSŽ 2016/17 (U14)

SO 24.9.2016  mistrovské utkání s ŠSK Bílovec

ŠSK Bílovec      :    1.HFK OLOMOUC 2003

3:2(2:0)

ŠSK BÍLOVEC  : 1.HFK OLOMOUC    3:2

Br.: L. Máčala, J. Lang

V utkání hráli:

T.Rábel --  J. Nakládal, M. Černík, T. Keňa, D. Hrdlička, J. Lang, L. Máčala, A. Dobrozemský, O. Kocián, P. Kovář, M.  Stoppen, D. Španner, O. Závodský, J. Linek, J. Stojan, T. Stašák

Realizační tým:  tr.: as.: A. Stašák,  L. Nakládal

Začátek dnešního zápasu se nám příliš nepovedl. V návaznosti na předchozí utkání jsme chtěli prezentovat kombinační hrou a větším sebevědomím na míčí. Ačkoliv snaha byla, na hřišti se nám to nedařilo naplňovat. Pouštěli jsme soupeře vlastními chybami do šancí, které dokázal v prvním poločase 2x využít. Na druhou stranu, několik našich šancí zůstalo bohužel neproměněno. Takže jsme odcházeli do kabin  za stavu 2:0. V druhém poločase jsme zvýšili agresivitu a zjednodušili přechod do útočné fáze, na což jsme z vytvořeného talku snížili na 2:1. Bohužel i přes velkou euforii jsme po vlastní hrubé chybě opět inkasovali gól. Kluci však po obdržené brfance předvedli, že umí hrát fotbal a po nejhezčí akci zápasu opět snížili na 3:2. I když poté následovala řada dalších hezkých akcí, již se nám bohužel nepodařilo střelit branku.

Klukům patří poděkování za bojovnost s kvalitním soupeřem.