Úvod » Statistiky z mistrovských utkání » LSŽ 2016/17 (U14)

NE  18. 09. 2016 mistrovské utkání s SK Hranice n/M

3: 1(2:0)

1.HFK OLOMOUC  :  SK HRANICE n/M    3:1

Br.: M.Stoppen, D.Hrdlička, V. Prokeš

V utkání hráli:

T. Stoppen / T. Rábel  --   J. Nakládal, A. Dobrozemský, J. Linek, M. Černík, P. Kovář, T. Keňa, D. Hrdlička, V. Prokeš,  D. Koudeelka, P. Kovář, L. Máčala, O. Závodský, J. Stojan, M. Stoppen, D. Španner, R. Psota

Realizační tým:  tr.:  as.: A. Stašák,  L. Nakládal

Začátek zápasu byl opatrný se spoustou chyb na obou stranách . Po zklidnění obou mužstev se hrálo ve vysokém tempu a šance střídala šanci , než udeřili hráči Holice. Vedení nám dodalo na kopačky klid a hráli jsme kombinační fotbal po celou dobu 1 poločasu, kdy v závěru soupeř poslal míč na rohový kop,  kde dobré postavení našich hráčů přineslo další branku a po poločase jsme vedli 2 :0 .Po začátku druhého poločasu byli k vidění šance na obou stranách, kdy po nedorozumění hráčů v našich obraných řadách vstřelil soupeř branku stav tedy v 50 minutě utkání byl 2:1 a pořád bylo o co hrát. Hráči se ničeho nezalekli a pokračovali v útočném fotbale a po závaru ve velkém vápně  se nejlépe orientoval náš nejlepší hráč utkání Vlastimil Prokeš a utkání jsme vyhráli 3:1, všichni hráči podali velmi dobrý výkon, díky.