Úvod » Statistiky z mistrovských utkání » LMŽ 2014/15 (U12)

11. kolo LMŽ s FC Hlučín

publikováno 18.10.2014 (aktualizováno 03.04.2015)

SO 18.10.2014 mistrovské utkání s FC Hlučín

11. kolo LMŽ mladší žáci B" U12

1.HFK OLOMOUC 2003 :

12: 7    (7:3)

1.HFK OLOMOUC A" : FC HLUČÍN A"    5:1

Br. : O. Závodský 3x, T. Keňa, J. Nakládal

1.HFK OLOMOUC B" : FC HLUČÍN B"    2:2

Br. : J. Stojan, O. Kocián

1.HFK OLOMOUC A" : FC HLUČÍN B"     2:2

Br. : T. Keňa 2x

1.HFK OLOMOUC B" :  FC HLUČÍN A"     3:2

Br. :  M. Ambrož, F. Urban, V. Prokeš

V utkáních hráli:

Sestava A:

T. Rábel -- J. Linek, A. Dobrozemský, J. Nakládal, D. Hrdlička, T. Keňa, L. Máčala,  D. Španner, J. Krbeček, O. Závodský

Sestava B:

T. Schmíd -- F. Urban, M. Kalvach, D. Perič, O. Kocián, P. Kovář, M. Ambrož, J. Stojan, V. Prokeš,

Realizační tým:  tr.: Ladislav Nakládal  as.: David Ambrož, Jan Svozil

*nej.hráči(volba trenérů)

Komentáře: http://vysledky.lidovky.cz/soutez.php?id_soutez=8530

Přispívat do diskuze mohou jen přihlášení uživatelé.

Osobní profil Spanner | 20.10.2014 14:51
Reakce pana Vlastimila Paličky.

Dobrý den pane Špannere,

děkujeme za Vaši připomínku k hracím plochám pro mistrovská utkání mládeže, ve Vašem případě U12. Chceme totiž, aby s námi a s trenéry družstev co nejvíce rodiče komunikovali a to stejné požadujeme i po trenérech. Jen tak předejdeme dezinformacím nebo nesprávným vyhodnocováním skutečných problémů v naší činnosti.
Vaši konkrétní připomínku chápeme, ale jinak rozdělení hracích ploch, než je to stávající, rozdělit nemůžeme. Jak jistě víte, z ekonomických důvodů jsme opustili pronajatý stadion v Hodolanech, kde hráli svá mistrovská utkání "B" muži a dorostenci U16 a U17. K tak dosti vytíženému areálu v Holici přibyly tří týmy. Proto např. starší dorost U19 hraje svá domácí mistrovská utkání v Lutíně, aby "odlehčil" areálu v Holici. Na hlavní ploše se tedy hrají dvě mistrovská utkání každý víkend ("A"+"B" muži a do kříže U16 + U17 mladší dorost). Vytíženost této hrací plochy je tedy enormní , proto družstva U15 a níže hrají mistrovská utkání na ploše č.2, která je pro ně i výhodnější, protože je menší. Jsme rádi, že nemusíme utkání mládeže, i vzhledem k zatím příznivému podzimnímu počasí, hrát na "umělce", jako v mnoha jiných klubech.
Pokud jde o možnost sledovat obě poloviny hřiště z rampy na tribuně hlavního hřiště, tak se domnívám, že vzdálenost není tak veliká, aby to nešlo vidět. Chodím tam sledovat utkání i já.Pro povzbuzování je to horší, ale možná k tomu stačí jen trenéři. Věřím, že daný stav pochopíte a využijete ke sledování utkání popřípadě jiné prostory, které rozhodčímu nebudou vadit. Jsme samozřejmě rádi, že navštěvujete utkání našich družstev a žijete s fotbalem s nimi, ale jiné řešení momentálně nemáme.

S pozdravem Vlastimil Palička
vedoucí trenér SpSM a SCM
Osobní profil Spanner | 20.10.2014 13:38
Dotaz poslaný vedení klubu HFK.

Dobrý den.

Za sebe a věřím, že i za další rodiče, se na Vás obracím s dotazem nebo připomínkou, jak by bylo
možné nejen klukům jako hráčům, ale i nám rodičům, sourozencům, babičkám, dědečkům a dalším
zarytým a věrným fanouškům zpříjemnit prožití mistrovských utkání hraných doma v Holici.

Když syn začínal, spousta zápasů se odehrávala na hlavním hřišti, s rodiči jsme si posedali na tribunách
kolem každý podle toho, kde jeho syn hrál a měli jsme pěkný a přehledný výhled na dění na hřišti.
V současnosti se mistrovská utkání odehrávají na hřišti č.2. Toto hřiště je při zápasech rozděleno na
poloviny a my fanoušci dětí stojíme hodinu a půl u pomezních čar nebo za brankami. Ano, první polovině
hřiště je možné využít zadní ochoz tribuny, odkud je vidět lépe, na druhé polovině není nic. Přitom v tu
dobu hlavní hřiště včetně krásných tribun zeje prázdnotou. Chápu že vás k tomu vedou ekonomické
důvody, péče o trávník, atd., ale třeba by to ty děti tak moc nezničily.

K napsání této žádosti mě přivedla konkrétní událost z posledního utkání proti Hlučínu, kdy rozhodčí
některé fanoušky ze zadní poloviny hřiště č.2 vykazoval na tribunu, ale de facto nebylo kam odejít tak,
aby člověk viděl.

V rámci informovanosti a diskuze mezi rodiči uveřejním tuto žádost na webu MLŽ U12, dovolím si tam
potom také zveřejnit Vaši odpověď.

Děkuji za pochopení a s pozdravem,

Jiří Španner

Závěrečná